Комп'ютерний стіл КОРСИКА (1400x230x1250) Горіх Темний/Дуб Сонома Гамма стиль
Новинка




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл КОРСИКА
Комп'ютерний стіл "Корсика" - дуже стильний, сучасний та зручний! При необхідності металеві ноги знімаються і стіл складається. Займає дуже мало місця при цьому зберігає свій функціонал! Виготовляється у комбінації кольорів ДСП: Дуб Венге та Дуб Сонома.
Розміри в розкладеному вигляді:
- Висота - 125 см;
- Ширина - 140 см;
- Глибина - 70 см;
Розміри в складеному вигляді:
- Висота - 125 см
- Ширина - 140 см
- Глибина - 23 см
Можливе виготовлення іншого кольору та розмірів!!!!Доставка товарів здійснюється від 5 до 15 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 8 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 1250 мм |
| Глибина столу | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
- Ціна: 5 109 ₴

