Стелаж драбинка для вітальні з осередками, Полиця перегородка для книг і декору на 6 осередків
SALE










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж драбинка для вітальні з комірками
Етажерка для книг і декору, компактний стелаж з просторими полицями. Книжкова полиця не займає багато місця та гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр. Полиця відмінно підійде як для вітальні, передпокою, так і для офісу. Також її можна використовувати для зонування приміщення та в дитячій кімнаті для зберігання іграшок.
Габаритні розміри:
- Ширина - 1552 мм
- Висота - 1634 мм
- Глибина - 290 мм

Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 34,1 кг
- Колір - Дуб Сонома, Венге Темний, Бетон, Білий

Меблі доставляються в надійній фабричній упаковці, у розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
Полиця упакована в дві пачки
- 1016*368*81 мм
- 1688*366*81 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1634 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Ширина стелажа | 1552 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Основні атрибути | |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 2 942 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в надійній фабричному пакованню, у розібраному виде. До комплекту постачання входить вся необхідна фурнітура й інструкції для складання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не становитиме труднощів. Можливі послуги збирання по Києві й обл.





