Вузький нижній модуль М7 300 мм без стільниці - ДСП | Sv-mebli Дуб сонома

Нижний модуль для кухни
Нижній модуль для кухні - практичне і стильне рішення для організації простору на вашій кухні. Цей нижній кухонний модуль забезпечує зручне і надійне зберігання кухонного приладдя та посуду. Виготовлений з якісних матеріалів, має міцну конструкцію, що забезпечує довгий термін служби і надійність використання.
Модуль вирізняється сучасним дизайном, який легко інтегрується в різні інтер'єри кухонь. Його компактні розміри дають змогу ефективно використовувати простір і створити затишну та функціональну обстановку. Легко доступні відділення та полиці забезпечують зручність у використанні та зберіганні предметів. Внутрішнє наповнення: 1 полиця. Модель укомплектована металевими ручками.
Наші кухонні модулі — це ідеальне рішення для тих, хто хоче зібрати кухонний гарнітур під власні потреби. Ви можете:
Комбінувати кухонні шафи та тумби у будь-якій конфігурації.
Вибрати колір фасадів, тип стільниці та фурнітуру під свій стиль.

- Ширина - 300 мм
- Висота - 824 мм
- Глибина - 466 мм
Інші розміри (ширина):
- 300 мм
- 400 мм.
- 40 мм. + ящик
- 600 мм.
- 800 мм. + ящик

- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 16,5 кг
- Колір - Білий, Венге Темний, Дуб Сонома, Дуб Сонома-Білий, Бетон, Бетон-Білий
Вартість модуля вказана без врахування вартості стільниці.Стільницю можна замовити окремо, наш менеджер допоможе Вам підібрати потрібний розмір і розрахує вартість. Каталог стільниць.
Меблі доставляються в надійному фабричному пакуванні, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Усі технологічні отвори просвердлені, тому складання виробу не складе труднощів. Можливі послуги збирання по Києві та обл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 466 мм |
| Висота | 824 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: від 1 710 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в надежной фабричной упаковке, в разобранном виде. В комплект поставки входит вся необходимая фурнитура и инструкции для сборки. Все технологические отверстия просверлены, поэтому сборка изделия не составит труда. Возможны услуги сборки по Киеве и обл.

