Поличка для книг підлогова, Книжкова етажерка 3-ярусна, Стелаж для офісу, Стелаж для офісу Венге темний
SALE


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличка для книг підлогова
Етажерка для книг на три полиці компактний стелаж з цікавим дизайном. Книжкова полиця не займає багато місця і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр

Особливості:
- Сучасний дизайн та матеріали
- Надійні та перевірені конструктивні рішення
- Ергономічність і функціональність
Габаритні розміри:
- Ширина - 700 мм
- Висота - 974 мм
- Глибина - 238 мм
Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу - 16 мм
- Вага - 14,3 кг
- Колір - Дуб Сонома, Венге Темний, Бетон, Білий
Меблі доставляють в надійній фабричній упаковці, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Венге темний |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 974 мм |
| Глибина стелажу | 238 мм |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 345 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в надійній фабричному пакованню, у розібраному виде. До комплекту постачання входить вся необхідна фурнітура й інструкції для складання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не становитиме труднощів. Можливі послуги збирання по Києві й обл.


