Підвісна тумба під телевізор "VIVO" ММ тумбочка під TV сучасна настінна
SALE










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна тумба під телевізор "VIVO" ММ тумбочка під TV сучасна настінна
Тумба під ТБ - важлива частина вітальні, яка відмінно виглядає в будь-якому сучасному будинку. Вона відрізняється витонченими прямими лініями та різноманіттям кольорів. Красива і практична модель для будь-якого будинку.
Тумбочка відрізняється оригінальним дизайном, виглядає сучасно та стильно. Представлена у кількох кольорах. Якщо ви хочете красиво поєднувати телевізор з іншими меблями, купити тумбу під телевізор - стане правильним рішенням.

Характеристики тумби під TV:
Матеріал тумби:
- Фасад - МДФ
- Корпус - ДСП
- Ширина - 100/120/140/180 см.
- Глибина - 38 см.
- Висота - 40 см.

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Виробник | Accord |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1000 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Вибрати колір |
| Корпус | ДСП |
| Фасад | МДФ |
- Ціна: 2 764 ₴






