Шафа висока вузька пенал з полицями для речей, пенал у ванну вітальню спальню Follow 103 ММ





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа висока вузька пенал з полицями для речей, пенал у ванну вітальню спальню Follow 103 ММ
Габарити:
-
Ширина – 526 мм
-
Глибина – 350 мм
-
Висота - 1954 мм
Характеристики:
- Матеріал - ДСП ламінована
- Товщина матеріалу — 16 мм
- Колір - Дуб Артизан/Матера
Меблі доставляють в надійній фабричній упаковці, в розібраному вигляді. У комплект поставки входить вся необхідна фурнітура та інструкції для збирання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не складе труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Accord |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Стан | Новий |
| Ширина | 526 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1954 мм |
| Колір | Дуб |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 529 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в надійній фабричному пакованню, у розібраному виде. До комплекту постачання входить вся необхідна фурнітура й інструкції для складання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не становитиме труднощів. Можливі послуги збирання по Києві й обл.


