Комод вузький для речей у спальню на 3 шухляди невеликий Bollo BO18 ММ Дуб Крафт Табако/Елегантний сірий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод вузький для речей у спальню на 3 шухляди невеликий Bollo BO18 ММ
Комод Bollo гармонійно впишеться в інтер'єр спальні і стане корисним функціональним предметом меблів, що дає змогу розмістити необхідні речі. Комод у своїй конструкції має три висувні шухляди. Комод Bollo випускається в унікальному дизайні, наближеному до класичного стилю. Корпус і фасади виготовляються з високоякісного ДСП у красивому поєднанні деревних текстур. Купуючи Комод Bollo, ви отримуєте строгі геометричні форми, правильні лінії, з мінімалістичним дизайном, фірмовими петлями і напрямними повного висунення. Завдяки гармонійному, спокійному поєднанню відтінків, меблі Bollo мають дуже стильний вигляд і ідеально підходять для створення досконалого інтер'єру спальні.

Характеристики:
- Ширина: 63.4 см.
- Глибина: 40 см.
- Висота: 95.2 см.

| Основні | |
|---|---|
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Білий |
| Виробник | Accord |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 63.4 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 95.2 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб Крафт Табако/Елегантний сірий |
- Ціна: 4 309 ₴

