Сучасний комод у спальню, невеликий комод із шухлядами та дверцятами у вітальню GC1





Сучасний комод у спальню, невеликий комод із шухлядами та дверцятами у вітальню GC1
Корпус і фасад виробу виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
Крайка зовнішніх, внутрішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
Етажерка спроєктована так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
Країна походження фурнітури — Україна.
Всі вироби проходять перевірку на міцність і довговічність
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
Габарити:
- Ширина – 1000 мм
- Глибина – 400 мм
- Висота - 812 мм
Характеристики:
- Каркас - ЛДСП 16 мм
- Фасади - ЛДСП 16 мм
- Задня стінка - ДВП 2.6 мм
- Напрямні - роликові
- Ніжки - ніжка-квадрат під саморіз
- Ручка - пластик
- Петли - внутрішні
- Колір - Білий, Дуб Сонома, Графіт, Кашемір
Меблі доставляються в надійній фабричному пакованню, в розібраному виде. До комплекту постачання входить вся необхідна фурнітура й інструкції для складання. Всі технологічні отвори просвердлені, тому збирання виробу не становитиме труднощів.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Білий, Дуб сонома |
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Колір |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 81.2 см |
- Ціна: 4 915 ₴






