Шафа пенал Міра Білий ДСП 183.5х30х30
Новинка










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа пенал Міра Білий ДСП 183.5х30х30
Колекція серії Міра в білому кольорі, це лаконічні та вмісткі меблі для оселі. Шафа пенал, тумба під умивальник стане чудовим рішенням як для малогабаритних приміщеннь так і для просторих кімнат.
Вироби встановлюються на пластикові опорні ніжки, мають закриті та відкриті полиці.
Характеристики
- Матеріал - ЛДСП 16 мм
- Задня стінка - ДВП 2.6 мм
- Внутрішнє наповнення - полиці
- Розміри - 183.5х30х30 см

Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Doros |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1835 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 2 477 ₴





