Тумба для ванної кімнати, туалету "Бриз" (200x180x786) Білий Гамма стиль
Новинка




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для ванної кімнати, туалету
Зручна тумба "Бриз" має невеликі габарити, що дозволяє розмістити її у будь-якому санвузлі біля унітазу. У комплекті 2 тримачі для паперу з втулкою та для паперу без втулки. Утримувач паперу легко знімається для заміни рулонів. Всередині тумби 2 полиці для миючих засобів, запас туалетного паперу. Верхня частина також використовується як полиця, наприклад для освіжувача повітря .
Характеристики
- Колір: Білий;
- ДСП: 16мм;
- Утримувачі паперу: 2 утримувачі паперу знімних, металевих (хром).
- Кромка: пластик 0,5 мм;
- Ручка: кругла (хром);
- Опора-ніжки: пластик;
- Двері можна ставити на ліву чи праву сторону.
Тумба доставляється у зібраному вигляді.
Доставка товарів здійснюється від 5 до 15 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 786 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Форма тумби | пряма |
- Ціна: 1 348 ₴

