Комп'ютерний стіл ФЛОРЕС (133x55x125) Гамма стиль
Новинка


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл ФЛОРЕС (133x55x125) Гамма стиль
Комп'ютерний стіл "Флорес" - дуже стильний, сучасний та зручний!
Виготовляється у комбінації кольорів ДСП: Білий та Дуб Сонома.
Розміри
- Висота: 125 см
- Ширина: 132 см
- Глибина: 55 см
Можливе виготовлення в іншогму кольорі та інших розмірів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1330 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 076 ₴

