Комп'ютерний стіл БАНКС (1200x600x750) Сірий/Дуб Сонома Гамма стиль
Новинка


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп'ютерний стіл БАНКС
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИРОБУ:
- Колір: Сірий/Дуб Сонома;
- ДСП: 16 мм, стільниця 16мм;
- Направляючі: телескопічні;
- Опора: металева 60х30 (сіра);
- Крайка: пластик 0,5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 294 ₴

